3 (Lichtdoorlatendheid 8% - 18%): Beschermt tegen intense zonnestraling op het strand, in de bergen en in Zuid-Europese landen.
Multifocaal:
Ja
Producent:
Aoyama Optical Germany GmbH
Deze extravagante zonnebril in stijlvol aviator-ontwerp laat modeharten sneller kloppen! Het exclusieve model uit de collectie van modeontwerper Marcel Ostertag verleidt met een ton-sur-ton uiterlijk in felrood en een opvallende oversized look. Een zonnebril met een duidelijk statement: Wie gezien wil worden, moet zich laten zien!
Exclusief ontworpen door modeontwerper Marcel Ostertag voor Mister Spex
Extravagante zonnebril voor hem en haar
De bril met het eye-catcher effect
Opvallend acetaatframe in pilotenstijl
Hoge kwaliteit mix van metaal en bio-acetaat
Optimale pasvorm en draagcomfort dankzij voorgevormde neuspads
¹De korting van 25 % is van toepassing op een selectie van brillen en zonnebrillen (met en zonder sterkte). De korting is geldig t/m 23-06-2025 op misterspex.nl, zolang de voorraad strekt. Mag niet contant worden uitbetaald. Geselecteerde merken zijn uitgesloten van de korting in overeenstemming met de algemene voorwaarden van Mister Spex. Niet te combineren met andere kortingsbonnen. Commerciële distributie verboden. De algemene voorwaarden van Mister Spex zijn van toepassing.